Žena, aby sa cítila krásna?

Niekto by na túto otázku odpovedal, že potrebuje muža, aby jej to povedal. No takým veciam sa každá emancipovaná žena, slečna, pani a dáma smeje rovno do tváre. Dnešné ženy vedia, čo ich robí skutočne krásne a nepotrebujú, aby im to niekto hovoril. Vedia si to povedať samy, každé ráno, keď sa na seba pozrú do zrkadla. Aj keď sú opuchnuté po tvrdom spánku, majú kruhy pod očami po nedostatku spánku alebo nejakú vyrážku, ktorá sa tam vyskytla zo stresu.

třpytky

Žena sa musí sama cítiť krásna. Keď to tak nie je, keď sama seba nemiluje, nemôže dať lásku ostatným ľuďom. A ani nemôže chcieť, aby sa páčila niekomu inému, keď sa nevie páčiť ani sama sebe. Práve to je niečo, čo aj v dnešnej dobe nezávislých žien stále veľa ľudí nechápe. Ak sa chcete cítiť krásne, musíte si robiť radosť každý deň. Pokojne aj úplnými maličkosťami.

Choďte do drogérie a kúpte si pekný rúž, ktorý vám svedčí. Alebo si doprajte nejaký vhodný olej na tvár, čo vašu pleť rozžiari a dodá jej starostlivosť. Alebo si urobte radosť perfektnou manikúrou! Veď čo môže ženu potešiť viac, ako keď sa jej každý pozerá na ruky a pýta sa, kde si dala robiť tú perfektnú manikúru? A ona sa len pousmeje a povie, že to je tajomstvo. Pretože nechce prezradiť, že si ju urobila sama.

V dnešnej dobe sa chce každá z nás niečím odlišovať. No radikálna zmena účesu určite nie je úplne pre každého, preto je potrebné si naozaj dobre rozmyslieť, ako sa vlastne odlišovať chceme. Chceme sa inak maľovať? Chceme sa inak obliekať? Alebo nám stačí výrazná a originálna manikúra?

nehtíky

Gelové nechty sú to, čo vyhovuje takmer všetkým dámam, ktorých sa opýtate. Viete prečo? Sú pevné, môžete si vybrať z rôznych tvarov, dĺžok, vzorov a farieb. No okrem toho majú naozaj perfektnú výdrž, ktorú vám bude závidieť každá kamarátka, ktorá používa len obyčajný lak. Skúste to!