Herná klávesnica HyperX Alloy FPS


Užitočné rady pre hráčov počítačových hier

·         Ak vlastníte celkom konkurencie schopný počítač, ale Vaše výsledky pri výslednom skóre v multiplayerových hrách nie sú najlepšie, a Vám sa zdá, že jeho výkon nie je poznať, potom sa mýlite v jednej zásadnej veci. Nie je problém v počítači, ale v tom, čím ho ovládate.

klávesnice
·         Zabudnite na počty jadier procesora, gigabajty operačnej pamäte alebo vlastnosti grafickej karty a zamerajte sa na to najzakladenejšie, čo je nenahraditeľné, jeho príslušenstvo a v tomto prípade klávesnice.
·         Pre dosiahnutie lepších výsledkov v hrách ako sú strieľačky a podobné FPS hry, nie je možné sa nechať obmedzovať limity bežných multimediálnych alebo dokonca snáď kancelárskych klávesníc.
·         Preto je načase si predstaviť úplne novú, špecializovanú hernú klávesnicu HyperX Alloy FPS.

počítač
 
Opis a vlastnosti novej klávesnice

·         Klávesnica sa v prvom rade chváli minimalistickými rozmermi, ktoré kontrastujú s masívnejším kovovým rámčekom, ktorý zaručuje vynikajúcu pevnosť a stabilitu.
·         Vybavená je mechanickými klávesmi Cherry MX Blue, so špeciálne pozlátenými kontaktmi, odolnými proti prachu a iným nečistotám.
·         Výrobca tejto klávesnice garantuje 50 miliónov stlačení bez straty kvality odozvy.
·         Okrem mechanických spínačov napomáha precíznemu ovládaniu tiež červené podsvietenie s šiestimi prednastavenými svetelnými efektmi a piatimi úrovňami jasu.
·         Súčasťou balenia sú navyše vymeniteľné klávesy vrúbkovanou štruktúrou pre ešte lepšiu kontrolu nad hráčskou akciou.
·         Hráči tiež uvítajú špeciálny herný mód, ktorý zabraňuje nechcenému stiahnutiu hry na lištu a zároveň umožní stlačiť ľubovoľný počet tlačidiel tak, aby bol každý úder vykonaný rovnako rýchlo, ako Vy prikážete.

zařízení
 
Preto, ak ste naozajstní počítačoví hráči a chcete svojim hrám dať ešte viac šťavy a zábavy, určite si túto hernú klávesnicu kúpte. S jej vlastnosťami a hlavne potom funkčnosťou budete určite spokojní.