Vhodné videohry pod vianočný stromček? Poradíme Vám!

O malú chvíľu vítame Mikuláša a ani sa nenazdáme, sú tu Vianoce. Vlastne to nákupné šialenstvo vypuklo už teraz, nikto nechce nič podceniť a nechať na poslednú chvíľu. Ale pozor, aby sme nenakúpili hlúposti! Ešte vždy je čas kúpu konkrétneho darčeka rozmyslieť, respektíve „trafiť sa do čierneho“ a spraviť blízkym skutočnú, nefalšovanú radosť. V tomto článku sa budeme venovať téme elektro a konkrétnejšie videohrám, s ktorými kúpou pod vianočný stromček nič nepokazíte. No samozrejme iba vtedy, ak máte blízkeho vášnivého „gamera“, ktorý dokáže oceniť kvalitnú a zábavnú videohru a čo viac, pod stromček ju možno aj očakáva.

videohra

Preto poskytnem pár tipov, s ktorými by mala byť radosť z darčeka zaručená.
Red Dead Redemption 2je aktuálne najexkluzívnejšou, čerstvo vydanou novinkou, ktorú už viacerí hráči netrpezlivo očakávali a prvé ohlasy i recenzie pôsobia naozaj veľmi optimistickým dojmom, hra má údajne väčší potenciál, než GTA V. S najväčšou pravdepodobnosťou bude hitom tohto, ale aj budúceho roku. Za zmienku stojí napríklad skvelé grafické spracovanie, ale hlavne pútavý príbeh, ktorý hráča vtiahne do deja. Titul je dostupný pre PS4 aj Xbox One, no na verziu pre PC si ešte musíme chvíľu počkať. Veková hranica je určená na 18+ a hra stojí 53,65 eur +/-.
God of War– Ak je váš blízky majiteľom hernej konzoly PS4 a túto hru zatiaľ nemá vo svojej zbierke, je to chyba. Opäť vravíme o jednom z najexkluzívnejších titulov a povinnosťou pre každého, kto si z dostupných hier vyberá len to najlepšie. Hra je plná akčných zážitkov a boja, to všetko vo veľmi príťažlivom grafickom spracovaní. Veľmi zaujímavý je aj príbeh spolu s prostredím. Keďže ide o riadnu akciu, hra je oficiálne určená pre hráčov 17+ a stojí 24.99 eur+/-.

pokemon

Niečo pre tých menších
SPYRO REIGNITED TRILOGYje návratom legendy z čias PS1, no samozrejme s inovovanou grafikou. Hráte za dráčika menom Spyro a ten dopraje vytúžené dobrodružstvo všetkým hráčom s nižšej vekovej kategórie (8+). Titul je dostupný pre PS4 a Xbox One, stojí 32 eur +/-.
POKÉMON: LET\’S GO, PIKACHU!Poteší každé dieťa, ktoré vlastní hernú konzolu Nintendo Switch. Pokémoni sú opäť v móde, no tentokrát vo forme videohier a žiadne dieťa nechce zaostávať. Titul je vhodný pre deti (9+) a stojí 47.99 eur +/-.

Nezaradené