Toto je naozaj dôležité

Keď sa raz rozhodnete pre to, že nebudete tuctovým človekom a že sa nebudete príliš starať o to, aby boli veci presne také, aké by ste chceli, aby boli, tak je viac, než len jasné, že nakoniec najlepšie sami uvidíte, čo ste urobili a čo ste neurobili zle. Áno, znie to všetko asi veľmi, ale skutočne veľmi komicky a smiešne, ale viete, čo vám tým chceme povedať? Že by ste sa proste mali oprieť do všetkých vecí, ktoré sú okolo vás a skúsiť s tým niečo hneď a zaraz urobiť. Aj keď možno nemáte príliš veľa nápadov.

sexualita

Všetko, na čo ste sa doteraz pozerali, môže byť inak, ale musíte sa rozhodnúť vy sami. Vy sami musíte urobiť maximum preto, aby veci fungovali, aby celý svet fungoval a aby sa dalo so všetkými vecami navôkol priam dokonale pracovať. Nemôžete byť len niekto, pre koho je sex vecou, niekto, pre koho je všetko len na mávnutie rukou. Takto to proste naozaj, ale naozaj nefunguje. Na druhej strane, je len na vás, ako budete riešiť svoje problémy a nikto nemá právo vám do toho naozaj reálne rozprávať. Aj keď je jasné, že sa vám ľudia budú snažiť pomôcť a budú vám možno chcieť váš názor trošku vnútiť.

nahá žena

Čo urobiť, keď máte problém v sexe?

Okrem smrti je istá ešte jedna vec. A to, že ak nie ste asexuál, tak je naozaj veľmi, ale veľmi dôležité, aby ste sa zamerali na to, že sex je skutočne dôležitá súčasť vášho života. A je jasné, že aj keď to možno nie je úplne niečo, čo by ste si predstavovali, vážne by ste mali začať niečo robiť, ak vás trápi porucha erekcie. Jasné, je to možno niečo smiešne, možno je to niečo, nad čím sa teda vôbec nechcete zamýšľať ani na malú chvíľočku. Ale mali by ste sa, ak chcete, aby boli veci vo vašom živote naozaj v poriadku. Preto musíte riešiť veci, ktoré vás trápia a aj tie veci, ktoré trápia vaše telo. Inak to jednoducho nikdy nebude úplne v poriadku a je jasné, že s tým proste niečo robiť musíte.