Prežite zimu v trendy móde


Studené ruky?
          Pár kožených rukavíc je konečný doplnok, ktorý dáva na akýkoľvek zimný outfit dohromady. Pre maximálne teplo vyberte štýly, ktoré sú chlpaté alebo nepremokavé. Ak nemôžete zohriať vaše chladné zápästia, vyberajte štýly s predĺženými úpletovými manžetami, aby ste účinne zachytávali teplo. Pre moderné oblečenie sa vyhnite tomu, aby ste zodpovedali vašim zimným doplnkom a namiesto toho sa snažte o zmes tónov a textúr. Koža používaná na výrobu rukavíc je jemný materiál. Najlepšie je udržiavať kožené rukavice suché a uchovávané mimo dosahu tepla. Vždy nechajte kožené rukavice sušiť na vzduchu pri izbovej teplote a v prípade potreby ich vyčistite mydlom.

dívka

Zima na hlavu ?
          V dnešnej dobe už nájdeme rôzne čiapky. Ak sa bojíte, že sa vám pokazí váš účes zvolte väčšie čiapky. Pozrite sa na módne ozdoby prostredníctvom hrubých tkaných textúr, peknej perličky alebo načechraného pom-pom. Ak je dizajn jednoduchý, zvážte odvážnu farbu. Ak má nejakú výzdobu, držte sa neutrálnych tónov. Štruktúrované čiapky z vlny a vlnených plsti majú lesklý vzhľad, ktorý vytvára viac štýlu. Vyberajte správny tvar čiapky pre vašu tvár.

Nezabudnite na teplo.
          Malý kúsok látky, ktorý robí veľké veci na zväčšenie vášho zimného štýlu, fantastický šál je niečo, z čoho by ste nikdy nemali odísť z domu. Jemne tkaný neutrálny obdĺžnik rôznych tvarov, detailov a farieb je tento rok v móde a nemôže chýbať žiadnej žene v šatníku.

čepice

Svetríky sú základ.
          Nádherné úpletové svetre sú hlavným štýlom v zime. Zoznámte sa s množstvom štýlov, ktoré sa dostanú do sezóny: svetre, ktoré sa nosia s džínsami, nohavicami a sukňami, vrstevnaté roláky pod šatami a blúzky. Na neutrálnych výberoch, ktoré sa môžu pochváliť rozoznateľnou štruktúrou, ako je hrubé žebrovanie alebo moderná silueta, ako sú široké rukávy alebo asymetrický strih. Zahrňte skupinu s možnosťami, ktoré obsahujú neočakávané vzory, odtiene, detaily. 

Nezaradené