Pre tých, ktorí milujú eleganciu

Som typ človeka, ktorý potrebuje mať naozaj vo všetkom poriadok. Či už ide o veci v práci, alebo doma, jednoducho nestrpím, keď niečo nie je na svojom mieste. Alebo, keď niečo nemá určitý opodstatnený charakter. A práve preto nemôžem mať doma nič, čo nemá nejaký hlbší význam. Žiadne zbytočné ozdoby alebo hlúposti, ktoré majú slúžiť ako dekorácia. Príde mi to hlúpe, vôbec si niečo také kupovať. Viete, prečo to tak cítim?

led panel

1. Je to zbytočné vyhadzovanie peňazí. Na čo si mám kupovať niečo, na čo sa budem celé dni iba pozerať? Veď je to úplne zbytočné a neefektívne.
2. Nebudem podporovať ničenie prírody len preto, lebo mne by sa to jednoducho do bytu hodilo. https://jablonecky.denik.cz/hokej_region/video-by-se-hodilo-rekl-kouc-tomas-demel-a-zvysil-hlas-20171120.html
3. Nič nie je originálne. Všetko majú všetci a zrazu bude mať naozaj každý jeden človek na svete rovnaký stôl a stoličky. Na čo je to dobré?
4. Sú to len hltače prachu. A ja naozaj nemôžem mať doma nič, čo mi slúži len ako nejaký magnet na prach, ktorý je potrebné neustále utierať.

Toto sú moje dôvody. A práve preto som naozaj veľmi rozmýšľala, čo všetko umiestnim do svojho bytu. Napísala som si zoznam vecí, ktoré pottrebujem a neplánovala som z neho vybočiť ani o centimeter. Urobila som si plán a všetko som dodržala. Stačilo už iba jediné. A to vybrať správne osvetlenie. Keďže som zástanca minimalizmu a elegancie, vedela som, že u mňa žiadny obrovský ligotavý luster nepochodí. Preto som rozmýšľala a nakoniec som sa rozhodla úplne jasne. Pre mňa budú najlepšie led panely.

zasedačka

Je to niečo, čo budem milovať. Nezaberá to miesto, nesadá na to prach a vyzerá to skutočne čisto a elegantne. Vyzeralo to jednoducho ako ja. Okrem toho to svieti naozaj tak krásne, že tomu nemá čo vytknúť ani taký nespokojný človek, ako som ja. A to už je teda skutočne, čo povedať. Práve preto som spokojná a verte tomu, že vy budete tiež. Stačí, keď sa správne rozhodnete.