Odstránenie reklám na internete

Pozná to , ide si pozrieť nijakú stránku a zraz Vám vyskočí stránka že ste niečo vyhrali a že stačí len poslať sms a výhra je vaša. No skutočnosti to tak nie je . Oberú vás o peniaz a nakoniec nedostanete výhra , a prídete o svoje peniaze. Ďalšia stránka ktorá sa Vám môže zobrazovať je taká čo Vám hovorí že ste dostali vírus do svojho zariadenia a musíte si stiahnuť program alebo aplikáciu ktorá ten vírus zničí. Vy si to chcete stiahnuť tak zašlete sms na stiahnutie aplikácie a nakoniec  zistíte že buď je daná aplikácia zdarma na stiahnutie alebo že žiadny program nestíhate a len vám strhnú peniaze.
zabezpečení
Toto sú reklamy na ktorých dokážu ľudí obrať o nemalé peniaze. E existujú aj reklamy ktoré má e všade. Na sociálnych sieťach, rôznych stránkach , na rôznych stránkach ktorú ponúkajú sledovanie online videá či už seriály alebo filmy. Jednoducho ich máme všade a najlepšie na Tom je že druhý na Tom dosť profitujú teda zarábajú peniaze. No jednoducho sú všade tam kde nechceme aby boli. Ale na všetko je riešenie.
Pre tých ktorý nepoznajú tento program alebo rozšírenie budú mať trochu problém no bude sa snažiť Vám vysvetliť na čo tento program funguje a ako si ho nainštalovať. Nejde ani tak o program ale skôr o rozšírenie pre internetový prehliadač. V Google Chrome si nájdite obchod a tam si zdarma stiahnite rozšírenie ADDBlock. Keď sa Vám toto rozšírenie stiahne a nainštaluje ,( môže to trvať až niekoľko minút ) reštartujte prehliadač Chrome a znovu otvorte. Možno neuvidíte zmenu hneď , ale môžeme povedať že reklamy alebo časť z nich určite zmizli.
surfování na internetu
No a máme dobru správu aj pre tých ktorý nechcú používať rozšírenie na odstránenie reklám. Spoločnosť Google sa rozhodla že odstráni časť reklám zo svojich stránok. Rozhodli sa tak preto , aby zrýchlili načítanie ich webe a na druhej strane to môže práve spoločnosti Google veľmi uškodiť.

Nezaradené