Nebojte sa v móde zariskovať!


Problémy v móde bývajú najmä dvojaké– 1. Buď sa neobliekame zaujímavo, pretože nevieme ako a potrebujeme postrčiť a pomôcť, alebo 2. Aj by sme vedeli ako sa obliekať, pretože vkus, štýl aj cit pre módu máme, ale, jednoducho sa bojíme, máme strach, čo si o nás druhí pomyslia a tak sa radšej obliekame ako všetci ostatní, aby sme nevytŕčali z davu. Teraz si povieme trochu viac o jednotlivých problémoch.

boa

  1. Chceme vyzerať dobre a zaujímavo, móda však nie je našou silnou stránkou!
    Ak máte tento problém, pravdepodobne sa necítite dosť sebaisto a pohodlne v tom, čo si na seba vždy ráno oblečiete. Aj napriek tomu, že takýto prípad by si vyžadoval skôr osobný prístup, mali by ste sa riadiť predovšetkým nasledujúcou radou: Trend nie je všetko – deje sa to neustále dokola – niečo príde do módy, zrazu to majú všetci na sebe, to iste. Potom to z módy zasa odíde a už to nevidíme na nikom. Pre to máme jedno dôležité odporúčanie, nenechajte sebou manipulovať! Noste, čo sa vám páči, nenechajte sa ovplyvňovať modernými trendami ktoré za dva týždne aj tak vyjdú z módy, potom vám budú tieto kúsky iba zbytočne ležať v skrini a predsa nechcete byť tuctová, však nie?

tetování

  1. Viem čo s mi páči, viem ako sa chcem obliekať, dokonca možno mám aj tieto kúsky v šatníku, bojí sa ich však nosiť!
    Móda je o tvorivosti, sebavyjadrení, sebavedomí, jedinečnosti a o našom subjektívnom štýle! Ak teda viete, čo sa vám páči, ste dokonca aj presvedčení, že sa v tom páčite sami sebe váš jediný problém je to, čo si o vás pomyslia ostatní – zabudnite na nich! Títo ľudia nie sú podstatní, aj ak sa na vás nachvíľku pozrú, čo vás vlastne po tom? Takéto pohľady jednoducho ignorujte. Navyše, nezabúdajme na to, že ak sa v niečom cítite dobre, a ste presvedčení že vám to aj sedí, asi to tak bude a preto naberte odvahu a hor sa do ulíc, nakoniec obdržíte samé komplimenty!

Nezaradené