Ktorá by netúžila byť krásna?


Áno, presne tak, aj napriek tomu, že sme všelijaké a veľmi sa do seba navzájom líšime, hádam každá žena na svete sa aspoň trochu, v kútiku svojej duše túži cítiť krásna. Chceme očarovať a páčiť sa, keďže pokiaľ sa páčime sami sebe, je to základ pre pekný a pokojný vzťah so samým sebou, ktorý je najdôležitejší pre všetky ostatné vzťahy a mali by sme sa od neho odrážať.

dokonalé oči

Nie je to rozhodne nič, za čo by sme sa mali hanbiť, keď je žena ženou, je to predsa tá najkrajšia vec na svete. Každá žena má mať svoje spôsoby a mala by sa správať žensky. Aj keď viem, že nie všetky ženy si to uvedomujú, niektoré si to možno aj uvedomujú, ale myslia si, že sú jednoducho iné. V takom či onakom prípade, si myslím že každá žena by aj napriek tomu mala byť ženská a slušná pretože slušnosť z módy nikdy nevypadne.

Azda najväčšou chybou býva, keď ženy jednoducho usúdia, že ony krásne nie sú, im sa jednoducho nepošťastilo, a preto hádžu „flintu do žita“. Akoby sa zmierili s tým, že ony sa narodili nepekné a vykašlú sa na každý ďalší proces ženskosti. To je veľmi smutné, pretože krása nie je niečo čo máme a nikdy nás už neopustí, krása je ako trávnik, ktorý vie byť krásny, čerstvý a plný farby a života, ale vie byť aj vyblednutý, suchý, ošarpaný – a to vtedy, keď sa oň nestaráme, pravidelne ho nezalievame a nepokosíme.

URČITE je na vás niečo čo sa vám páči – a ak sa chcete sama sebe páčiť čoraz viac, nezanedbávajte tieto veci, ale práveže ich zdôrazňujte a neustále hľadajte ďalšie a ďalšie – uvidíte, o chvíľu si uvedomíte, že sa vlastne sama sebe páčite – ale samozrejme, musíte sa o seba starať.

kráska

Ak si teda napríklad myslíte, že máte dokonalé oči – vyzdvihnite ich, krásne si ich namaľujte a nechajte ich zažiariť. Uvidíte, že aj ľudia sa na vás začnú pozerať inak, pretože ak si vy na sebe všimnete nejakú peknú vec, potom si ju na vás všimnú aj ostatní – to mi verte!

Nezaradené