Náušníc nikdy nie je dosť, a tie stireborné využijete na každú príležitosť.

Denné outfity sú pre väčšinu žien skôr striedme a jednoduché, záleží však od typu práce, ktorú vykonávame. No aj ten najjednoduchší odev by nemal skrývať fakt, že sme ženy, preto je vhodné dať to najavo aj šperkom, samozrejme, menej nápadným. Podporiť svoje oblečenie zladenými doplnkami je samozrejmosť pre každú ženu, veď ktorá z nás by nechcela vyzerať pekne pri akejkoľvek činnosti. Preháňať to s ozdobovaním sa nie je nutné, no jednoduchých, nenápadných šperkov, napríklad náušníc sa vzdávať nemusíme. Opak platí pri výbere doplnkov na večerné či iné spoločenské udalosti, kedy sa môžeme aj trocha odviazať a svoju krásu podčiarknuť leskom elegantného šperku, napríklad strieborných náušníc s kamienkami https://gameon.sk/sperky/strieborne-sperky/nausnice/245-235-233.

daimond-earring_57665-6962

Mnohé ženy si strieborné šperky obľúbili viac ako zlaté. Na bežné nosenie je striebro vhodnejšie hlavne kvôli tomu, že je menej nápadné a je možné zladiť ho s každým štýlom oblečenia. V obchodoch je široký výber tvarov a prevedení náušníc, veľké či maličké kruhy, visiace alebo drobné bodky, v rozličných geometrických a množstve iných abstraktných tvaroch, čo dokáže uspokojiť požiadavky každej zákazníčky. Šperky majú vlastný punc a sú s rýdzosťou 925/1000.

elegant-young-woman-with-jewelry-restaurant_152904-2923

Vhodnosť typu náušníc na akúkoľvek udalosť si musí určiť každá žena sama, no je nepísané pravidlo, že na bežné nosenie do práce sú vhodnejšie menej nápadné kúsky, ale k spoločenským šatám si už môžeme dovoliť extravagantnejšie náušnice, väčšie a doplnené o kamienky či kryštáliky. Jednoduché šaty si doslova vyžadujú vyzývavejší šperk, ktorý by celý outfit oživil, takže tam môžete popustiť uzdu tvorivosti. Obmedzenia veku ženy, ktorá by mala striebro nosiť, neexistujú, ide len o vhodný výber šperku s ohľadom na typ nositeľky a danú udalosť.

Eshopy sú plné krásnych elegantných strieborných náušníc, kde si určite každá žena nájde ten svoj vytúžený kúsok, treba len hľadať a správne sa rozhodnúť.