Najkrajší muži sveta

Každoročne sa vytvárajú rôzne rebríčky najkrajších mužov, či žien. My vám prinášame rebríček top 10 najkrajších mužov sveta, ktorý sme  zostavili podľa názorov slovenských žien. Tak sa teda pozriete, či si tam aj vy nájdete svojho favorita.

muž

1, Leonardo Di Caprio
Tento mimoriadne nadaný herec sa často umiestňuje na popredných miestach  pri anketách o najkrajších mužov.  Určite musí každý priznať, že Leonardo má okrem hereckého talentu aj veľkú charizmu, za ktorú vďačí svojim nmecko-talainsko-amrickým koreňom.
 
2, Jason Momoa
Tento herec je úradujúcim najkrajším mužom planéty. Donedávna neznámy herec sa dostal do povedomia tým, že stvárnil bájneho Aquamana. Jeho výzor je skutočne zaujímavý, jeho dominantou sú jeho dlhé husté vlasy a taktiež jeho výška. Ťažko povedať, či je zrovna najkrajším mužom na svete, avšak zaujímavým typom je určite.
 
3, Johny Depp
Známy kapitán Jack Sparrow sa tiež často umiestňuje v rebríčkoch o najkrajšieho muža sveta. Tento herec je veľmi zvláštny, ale taktiež veľmi charizmatický, čiže jeho miesto v tomto rebríčku je oprávnné.

ronaldo
 
4, Cristiano Ronaldo
Tento mega talentovaný futbalista je taktiež veľkým fešákom, ktorý sa vždy objavuje v rebríčkoch takéhoto druhu. Charizmu mu nemožno uprieť, to sa veľa z nás určite zhodne. Niekedy to síce preháňa zo starostlivosťou o svoj zovňajšok, ale tak to už mi neovplyvníme. Každopádne má miesto v tomto rebríčku určite zaslúžené.
 
5, Jamie Dornan
Tento herec sa dostal do povedomia filmom Štyridsať odtieňov šedej, kde stvárnil predstaviteľa Christiana Greya. Herec sa živil aj ako model. Tento herec má určitú charizmu, aj keď kráľom rebríčka určite nie je.
 
6, David Beckham
Aj tento anglický futbalista nie je žiadnym nováčikom medzi finalistami v takýchto rebríčkoch. Aj keď už nepatrí medzi najmladších, stále si udržiava mladistvý vzhľad, charizma mu určite nechýba, čiže si svoje miesto zaslúži.

Nezaradené