Pánske plážové oblečenie

Opotrebované nohavice z orezaných džínsov a havajských košieľ z deväťdesiatych rokov tiež vyzerajú nevhodne …
Aký je dôvod, prečo muži zbystria svoju pozornosť, pokiaľ ide o plážové oblečenie?

dvojice

  • Klasické farby pre plážové oblečenie sú pruhy. V novej sezóne je táto tlač prezentovaná dizajnérmi v najodvážnejších variantoch. Pásy rôznych šírok sú kombinované s kvetmi, zvieratami alebo etnickými motívmi. Štýly – najrozmanitejšie. Zámerne natiahnuté alkoholické tričká, obľúbené bavlnené tričká s okrúhlym výstrihom a malým rukávom pre tých, ktorí nie sú pripravení na odvážne experimenty. V takýchto plážových šatách môžete nielen chodiť po mori, ale aj ísť na výlet na jachte alebo na prehliadku mesta.

 

  • Obľúbené šortky a sandále budú najlepším doplnkom svetlého trička. Bermudy s tropickými potlačami, slamený klobúk, espadrily – je možné, že sa vôbec nechcete vyzliecť. V takýchto plážových šatách nie je škoda pozrieť sa do miestneho baru alebo chodiť po meste. V každom prostredí budete vyzerať štýlovo a vhodne.

 stojka

  • Okolo pánskych šortiek sa točí celý letný šatník, nielen na dovolenke, ale aj na život v meste. Samozrejme: prečo trpieť v horúčave v nohaviciach alebo džínsoch, ak existuje aktuálna alternatíva? Navyše, dnes pánske kraťasy nie sú vôbec synonymom plážového oblečenia, ale plnohodnotným prvkom. Nákup jednej dvojice na sezónu nie je možný. Budete potrebovať rôzne možnosti: napríklad na prechádzky mestom a na relaxáciu pri mori. V oboch prípadoch je potrebné venovať pozornosť otázke dĺžky krátkych šortiek. Nemali by byť príliš alebo hlboko pod kolená. Akú potlač na pánske šortky? Etnické vzory, palmy a kresby by mali byť ponechané na dovolenku alebo výlety loďou. V tomto sa budete cítiť uvoľnene a s istotou plachtiť alebo chodiť na safari, ale nie na verande moderného baru. Štýl diktuje určité pravidlá a je lepšie ich nasledovať. Pamätajte si to, keď zabalíte kufor na dlho očakávanú dovolenku.

Nezaradené