Cena za sklenené zábradlia

Podčiarknúť výnimočnosť a originalitu vášho interiéru, pomocou správneho výberu zábradlia, je možné docieliť rôznymi typmi alebo materiálmi. No ak mu chcete dodať elegantný a nadčasov vzhľad, sklenené zábradlia budú tou správnou voľbou pre vás. Hlavná časť pozostáva zo skla, takže v priestore nevytvárajú rušivý element a hodia sa takmer do akéhokoľvek typu interiéru. Vzhľadom k vlastnostiam materiálu, ponúkajú sklenené zábradlia skvelú priepustnosť svetla. To zabezpečí lepšie presvetlenie priestoru a zároveň zabráni jeho optickému zmenšeniu.

Sklenené-samonostné-zábradlie-310x252

Zároveň mu dodá moderný vzhľad a poskytne potrebnú bezpečnosť. Tento typ zábradlia sa inštaluje formou kotvenia. To sa aplikuje do podlahy alebo schodov pomocou bodových úchytov alebo je možné zábradlie ukotviť za pomoci hliníkového profilu. Z pohľadu estetiky dodáva kotvenie pomocou hliníkového profilu zábradliu čistejší a elegantnejší vzhľad. Možnosti tohto ukotvenia sú veľmi široké, je možné ho zapustiť z vrchu, z čela prípadne jeho úplne zapustenie v podlahe. To dodá priestoru a zábradliu čistí a minimalistický vzhľad a vytvorí dojem skla vychádzajúceho z podlahy.

skleneneá-priečka-s-funkciou-zábradlia-310x252

K zábradliu je možné zakomponovať aj madlo, a to v dvoch vyhotoveniach. Takže v prípade záujmu si môžete vybrať, ktoré sa vám hodí viac do vášho interiéru. Aj napriek vysokej kvalite a prémiového dojmu z tohto zábradlia sú jeho ceny a náklady spojené s realizáciou veľmi prijateľné. Súčasťou ponúkaných sklenených zábradlí sú aj certifikáty, ktoré potvrdzujú ich kvalitu. V prípade záujmu realizácie takéhoto zábradlia prípadne, ak máte záujem zistiť výšku nákladov sklenené zábradlie cena https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/, neváhajte nás kontaktovať za účelom vyžiadania individuálnej cenovej ponuky. Radi vám poskytneme všetky potrebné informácie alebo cenový odhad realizácie. Vieme vyhovieť vaším požiadavkám a navrhnúť vám individuálne riešenie na mieru.

Nezaradené