Záleží hlavne na kvalite

Je zvláštne, ako niektorí ľudia vnímajú druhých ľudí, ktorí sa živia tým, že niečo predávajú. Často im ani vôbec nezáleží na tom či produkt, ktorý predáva ten druhý človek, je dobrý. Jednoducho predáva, je to dealer, takže sa už nechcem ničím zaoberať, nechcem nič počuť, len nech mi dá pokoj, aby som ja mohol robiť všetko iné, len nie rozprávať sa s ním. Ale tak, čo sa tomu vlastne čudujeme, ono je to aj trochu pochopiteľné, nemyslíte si? Veď predsa nie každý je zvyknutý na to, že mu človek niečo predáva a podľa toho sa aj správa. Je to však len na vás. Veríme tomu, že ak raz máte pocit, že to alebo hento je vo vašom živote dôležité, máte právo si niečo také kúpiť.

mrakodrap
 
Čo predávate?
Ak ide o tovar, tak v tomto prípade je naozaj jednoznačné, že sú dôležité cena a kvalita. To je proste klasika, o ktorú sa musíte oprieť a byť si istý tým, že keď ide o takéto veci, je to len a len na vás. Všetko, čo vás teraz sprevádza, je tu preto, lebo ste sa vy sami rozhodli. A keď predávate kozmetiku, musíte si byť na istom, že predávate kvalitu. Žiadna žena si nechce dať na svoju tvár niečo, s čím môže ísť po malej chvíľke na alergológiu.
 
romantika

Dajte pozor na „šmejdy“
Jasné, že lacná cena tovaru láka asi všetkých, vždy však musíte myslieť na to, že dôležitejšie je, aby to stálo za to. Aby jednoducho to, čo si kupujete, ste mohli aj využiť. Verte tomu, že niekedy je toto oveľa lepšie, ako staviť na hlúposti, ktoré doma máte a za ktoré ste vyhodili zbytočne veľmi veľa peňazí. Radšej si priplaťte za niečo, čo aj skutočne využijete a vykašlite sa na to, že vám to urobí vietor v peňaženke. Viete, niekedy to za to jednoducho stojí, tak na to myslite. Verte tomu, že niekedy je vždy lepšie dať na kvalitné veci ako na šmejdy, ktoré pre vás vôbec nie sú dobré. Myslite na to, keď sa vám nechce míňať peniaze. Na niektorých veciach proste záleží.

Nezaradené