Poštové igelitové obálky

Potrebujete poslať list alebo balíček čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie? Igelitové obálky zabezpečia prepravu balíčku bez poškodenia z adresy na adresu.

Poštové igelitové obálky

V súčasnosti existuje množstvo internetových e-shopov, ktorý ponúkajú rozličný tovar. Či sa už jedná o oblečenie alebo naopak krehký tovar vo forme dekorácií do domu, šálky a mnoho iných.

Všetky tieto firmy ale aj súkromné osoby využívajú poštu alebo kuriérov na prepravu objednaného tovaru. Niekedy si len kamaráti medzi sebou pošlú darček a rozhodnú sa ho zabaliť do igelitovej obálky, ktorá produkt dostatočne ochráni pred nárazom alebo rozbitím.

Aký je rozdiel medzi klasickou obálkou a plastovou ?

  • Klasická obálka nie je nijak vystužená, je vyrobená z papiera, ktorá neposkytuje žiadnu ochranu. Takisto sa veľmi ľahko papier rozmočí v daždi.
  • Na druhej strane igelitové obálka má ochrannú funkciu voči dažďu a nepriaznivému počasiu, tovar zostane zachovaný v pôvodnej kvalite

envelope-3172770_960_720

Veľkosť igelitových obálok je rôzna. Závisí to od hmotnosti a veľkosti produktu ktorý chcete poslať.

Tieto poštovné igelitové obálky 2packsk majú aj ochrannú funkciu. Práve pre svoje čierne vnútro ktoré je z vnútornej strany vám zabezpečí aby vašu zásielku nemohol nikto sledovať. Čierne vnútro je dostatočne bezpečné a nemusíte sa báť že by vaša zásielka bola poškodená alebo odcudzená.

Pokiaľ nechcete používať na prepravu krabice, tieto igelitové obálky sú jednoduchšie riešenie.

Ich použitie je veľmi jednoduché.

post-403145_960_720

  • Vyberte si tovar ktorý chcete zabaliť, následne vložte tovar do obálky a zalepte. Na spodnej časti sú pásiky ktoré odlepíte a zalepíte. Na uchopenie použite rúčku, ktorá je na vrchu obálky. Bezpečne odnesiete balík na poštu alebo kuriérovi. Vaša zásielka bude prepravená bez akýchkoľvek problémov.

Už nemusíte riešiť prepravu drobných balíčkov pomocou krabíc. Obálky vám pomôžu jednoduchšiu prepravu balíčkov.

Nemusíte sa báť že by sa obálka roztrhla. Dbajte aj na hmotnosť tovaru, ale sú vyrábané z kvalitných a odolných materiálov.