Ako oddialite vašu ejakuláciu?

Ako oddialiť ejakuláciu? Ak trpíte predčasnou ejakuláciou, určite tým nie ste nadšený ani vy ani vaša partnerka. Rýchla ejakulácia je stav, kedy muž dosiahne orgazmus už do jednej minúty. To je veľmi krátka doba. Nie je predčasná ejakulácia len dôsledkom dlhšej sexuálnej abstinencie? Môže za to stres a nervozita?

testicles-2790218_1920

Priemerný čas, kedy muž dokáže udržať pohlavný styk bez ejakulácie je sedem minút. Tí muži, ktorí majú predčasnú ejakuláciu dosiahnu orgazmus do dvoch minút. Je to veľký problém. Príznaky sú viac menej jasné a jednoznačné. Je to pravidelná neschopnosť potlačiť svoju ejakuláciu tak, aby k nej nedošlo do jednej minúty od vniknutia penisu do pošvy partnerky. Ak sa však tento problém objaví len zopárkrát, nemusí ísť ešte o problém. Nemusíte sa preto obávať. Ak sa to deje často alebo vyskytuje dlhšiu dobu, liečbu a návštevu vášho ošetrujúceho lekára neodkladajte. Predčasná ejakulácia je na celý život. Ak sa vám vyskytol tento problém s vašou ejakuláciou, rozhodne by ste mali navštíviť vášho ošetrujúceho lekára, ktorý vám stanoví diagnózu a predpíše vhodné liečenie a liečbu predčasnej ejakulácie. Pri rýchlej ejakulácii sa vyskytnú tieto symptómy, ako napríklad vysoká citlivosť a rýchla odozva na sexuálnu stimuláciu, veľmi rýchly nástup erekcie, zvýšené libido, ktoré presahuje normálnu mieru, erekcia trvá veľmi krátko a na konci príde ochabnutie a ochabnuté svalstvo panvového dna, čo je aj znak nekvalitnej alebo nedostatočnej erekcie. Týmto problémom môže pomôcť aj cvičenie. Problémy sa cvičením dajú ovplyvniť.

banana-1238713_1920

Cviky na oddialenie ejakulácie slúžia na problémy s príliš rýchlou alebo predčasnou erekciou spôsobenou vysokou vzrušivosťou či nadmerným libidom. Môže ísť o cviky na pohlavný úd alebo svaly panvového dna. Cieľom takéhoto cvičenia je zlepšiť odolnosť a výkonnosť muža voči sexuálnemu dráždeniu a kontrolovať svoje vzrušenie.