Párová masáž v Bratislave

Určite nám dá každý za pravdu, keď povieme, že začiatky každého vzťahu sú nádherné vo všetkých oblastiach. Neutíchajúca romantika, zaľúbenie a samozrejme aj množstvo nocí strávených v posteli. Toto všetko zažijete na začiatku vzťahu a treba si to užívať na sto percent. No čo sa stane potom, keď už uplynú nejaké tie spoločné roky a vy už ste si všetky bláznivé dobrodružstvá v spálni odskúšali? Keď nastane v intímnej oblasti medzi partnermi stereotyp, je správny čas to zmeniť.

pár

Existuje niekoľko možností ako môžete okoreniť váš sexuálny život, a jednou z nich je práve tantrická masáž určená pre oboch partnerov. Pri tejto masáži sa nielen dokonale zrelaxujete, no naučíte sa tam veľa o sebe a o vašom partnerovi či partnerke. Spoznáte svoje erotické zóny omnoho lepšie ako pri klasickom pohlavnom styku u vás doma. Tantrické masérky sú totiž všetky profesionálky a vedia ako na to.

A ako vlastne celá tantrická masáž prebieha? Začne sa masážou celého tela a uvoľňovaním končatín. Následne sa prejde na stimuláciu pohlavných orgánov, ktorá častokrát slúži ako predohra pred milostným aktom. Počas tejto predohry je s vami aj masérka, ktorá vás usmerňuje a pomáha vám dokonale sa uvoľniť a naladiť sa na vlnu poriadneho vzrušenia a erotiky. Keď sa už už schyľuje k samotnému sexu, vaša masérka vás nechá s partnerom samých a vy sa už budete venovať sebe navzájom. Tento styk je úplne iný ako ten, ktorý zažívate bežne, nakoľko ste v inom prostredí a máte za sebou omnoho zmyselnejšiu predohru ako obyčajne.

tantra

Aj vás láka stráviť večer s vašou polovičkou v tantrickom salóne, kde zažijete skvelý zážitok zakončený poriadnym orgazmom? Určite neváhajte a zájdite na tú najkvalitnejšiu párovú masáž v Bratislave! Odchádzať budete spokojní a s úsmevom na tvári, zatiaľ čo vaša polovička sa bude cítiť rovnako.