Oslávte s nami náš veľký deň

Rozhodli ste sa, že sa vezmete? Tak to vám teda zo srdca gratulujeme a veríme, že vám to vydrží. Ale teraz k tomu, o čom sa s vami chceme rozprávať. Mysleli ste už na to či máte naozaj všetko? Ako to myslíme? Tak, ako vám to hovoríme. Pýtame sa vás či ste na nič nezabudli a či si pamätáte na to, čo ste chceli dosiahnuť. Je veľmi ťažké pamätať si na všetko odrazu, hlavne vtedy, keď ide o niečo také podstatné, ako je práve váš veľký deň. Keď sa nad tým však zamyslíte, určite prídete na to či máte všetko.

pozvánka na svatbu

Máte diár?
Ženy veľmi dobre vedia, že najúčinnejšie je, keď si všetko zapisujú. Vtedy im naozaj nič neujde. Dokonca ani také maličkosti, ako sú pozvanky na svadbu. Mysleli ste už na to alebo vám to úplne vyfučalo z hlavy? My teda úprimne dúfame, že ste na to mysleli a že ste nezabudli, že to je niečo, čo naozaj musíte mať vyriešené, kým nechcete, aby akosi všetci zabudli prísť. Keď sa však nad tým zamyslíte, určite prídete na to, že potrebujete, aby všetko fungovalo presne tak, ako to fungovať má, no nie? Keď sme vám to už pripomenuli, viete ako by mali vyzerať?

pozvánka

Ako by mali vyzerať vaše oznámenia?
Každý človek má iné kritériá a je jasné, že v prvom rade by sa mali zhodnúť mladomanželia. V druhom rade je každému jasné, že to skôr bude vyberať práve nevesta, pretože hlavne na nej záleží, nemáme pravdu? Ona si svoj deň vysnívala, má teda nárok na čokoľvek, čo bude chcieť. A práve preto môže začať hneď teraz. Najlepšie je, keď zvolíte niečo nevtieravé, jednoducho niečo, čo nebude hneď kričať, že sa chcete zobrať. Malo by to byť niečo elegantné a vkusné, jednoducho presne také isté, ako ste vy, no nie? Práve preto si na tom dajte záležať. A schovajte si jedno na pamiatku. Buďte si istý, že o pár rokov na to budete spomínať iba s úsmevom na tvári. To je niečo, čo vás bude skutočne veľmi tešiť.