Nerezové zábradlie vám poskytne viac, než si možno myslíte!

Pre moderné novostavby je špecifických hneď niekoľko znakov, k tým, ktoré si všimneme, sa radí aj použitie zábradlia z nerezovej ocele, popularita sa pri novostavbách tešia nerezove zabradlia vďaka svojim estetickým, ale aj odolným vlastnostiam.

Sú moderné a táto kategória produktov navyše ponúka univerzálne návrhy a dizajnové riešenia. Navyše ide o zábradlie oceniteľné aj vďaka svojej vysokej životnosti a nenáročnej údržbe, či už ho plánujete umiestniť do interiérových alebo exteriérových priestorov.

  • Podstatnú úlohu pri tom zohráva práve materiál, akým je nerez, resp. nerezová oceľ. Vďaka svojim vlastnostiam je univerzálna a v stavebníctve obľúbená, rovnako ako sa teší obľube v radách bežných spotrebiteľov.

schody, architektúra

A ako už bolo spomenuté, tak napríklad v prípade zábradlí nachádza aj spoľahlivé exteriérové využitie, odoláva aj ťažším podmienkam, nehrdzavie a uchováva si svoj estetický vzhľad na veľa rokov. A to aj bez toho, aby tu bola nutná náročná starostlivosť tak, ako je tomu v prípade zábradlí z dreva. Silnou stránkou nerezovej ocele je teda odolnosť a všeobecne dlhá životnosť. Pre možných záujemcov je oceniteľná aj ľahká inštalácia týchto ochranných prvkov, ktoré následne budú poskytovať nielen kvalitný dizajn, ale tiež spoľahlivú oporu.

A to z dôvodu, že tu zároveň vravíme o materiáli, ktorý je pevný, o takéto zábradlie sa dá spoľahlivo oprieť. Doslova.

zábradlie, žaba

Spomenutá bola aj atraktívna a estetický stránka nerezového zábradlia. Práve preto nachádza svoje využitie aj v interiéri, resp. vo vnútorných priestoroch, kde dokáže viditeľným spôsobom zatraktívniť svoje okolie a schody, kde bude umiestnené. No a pokiaľ to chcete s atraktívnym dizajnom doladiť na maximum, potom sa hodí použiť aj sklenené výplne.

  • Sklo sa navyše postará aj o ďalšie cenené stránky. Bude prepúšťať svetlo, schodisko bude presvetlené, svieže a so sklenenými výplňami sa následne spája aj priehľadnosť a veľmi dobrá orientácia v priestore.

Nezaradené