Estetické a technické výhody nerezového zábradlia

Projekcia zábradlia, výber vhodného materiálu, jeho realizácia, voľba správnej výplne pre daný objekt je pomerne zložitá záležitosť a preto Vám odporúčame poradiť sa s profesionálmi služby nerezové zábradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/, ktorí rýchlo a odborne vyriešia Vašu dilemu.

Ich ponuka je zameraná komplexne – od návrhu a projekcie zábradlia, výberu kvalitného nerezového materiálu a vhodnej výplne aj vrátane sklenenej, realizácia, osadenie a výber správneho spôsobu ukotvenia zábradlia a kompletný servis.

spiral-1149509_640

Môže sa zdať, že nerez je výsadou medicíny a gastronómie, využíva sa okrem medicínskych a gastronomických zariadení aj pri stavbách a v architektúre. Má svoje výhody, ľahko sa udržiava, na dotyk je veľmi príjemný, ľahko sa dezinfikuje bez náznaku poškodenia a preto sa používa na realizáciu zábradlí v miestach, kde je veľa ľudí.

Určite ste si ho všimli vo veľkých objektoch a Vašu pozornosť púta aj v rodinných domoch a v domácnostiach. Nerez má zvláštnu estetickú funkciu, pôsobí elegantne až honosne a zanecháva pocit kvality. V skutočnosti ale aj má tieto parametre – odoláva všetkým vplyvom, počasie, fyzikálne a chemické procesy mu neublížia, má ľahkú údržbu, dlhú životnosť a jeho pôvodná krása ostáva aj pre ostatné generácie rovnaká.

Aj pri nerezovom zábradlí platí, že v jednoduchosti je krása, preto ak ho skombinujete so sklom alebo drevom podporíte nielen jeho bezpečnostnú funkciu, ale aj estetickú.

Použité materiály sú certifikované, výhradne s dokladom o kvalite, sklo je bezpečnostné a celý systém ponúkaného nerezového zábradlia spĺňa prísne technické a legislatívne požiadavky.

apartment-406901_640

Inšpiráciu a nápady ako ukotviť zábradlie, ako zoradiť základné nerezové stĺpiky, akú sklenenú výplň si vybrať nájdete aj na webovej stránke.

Ponuka je takmer nekonečná, možnosti realizácie takisto, výsledok však ostáva rovnaký – kvalitné nerezové zábradlie, ktoré je funkčné, estetické, moderné až nadčasové.

Nezaradené