Aussie šampóny: história tvorby, zloženie a základné vlastnosti

Pred viac ako 30 rokmi slávny americký stylista Tom Redmond mal nápad vytvoriť jedinečné vlasové výrobky na báze prírodných surovín. Značka predstavuje rôzne druhy pre:

přírodní kosmetika

  • dehydratované a poškodené vlasy;
  • dlhé vlasy;
  • zafarbené;
  • neposlušné;
  • na denné použitie;
  • na objem tenkým vlasom.

Všetky šampóny majú objem 300 ml a balzamy majú – 250. Výrobca sa tiež staral o prezentovateľný obal. Takže dizajn fľaše s klokanom priťahuje pozornosť kupujúcich už „na prvý pohľad“. Samotné fľaše sú prezentované v mäkkých pastelových farbách a vrchnák je vyrobený v bohatej fialovej farbe. Na fľaši výrobca uviedol účel a jeho základné vlastnosti.
ŠAMPÓN AUSSIE COLOR MATE
Séria je určená pre farebné vlasy. Recept je založený na extrakte austrálskej divokej broskyne. Šampón má nasledujúce vlastnosti:

  • chráni vlasy pred poškodením počas farbenia;
  • pomáha zachovať jas farby;
  • dáva lesk.

Cena tohto produktu sa pohybuje od 5-7 €.
ŠAMPÓN MEGA INSTANT
Pre každodenné použitie, experti vytvorili nástroj založený na exotickom kvete. Výrobok je vhodný na umývanie vlasov akéhokoľvek druhu – suché, mastné a normálne. Šampón dodáva lesk, zvlhčuje a jemne čistí. Jedná sa o univerzálny produkt pre celú rodinu.

Set Aussie starostlivosti
Jedná sa o legendárnu líniu starostlivosti o suché a poškodené vlasy. Obsahuje Aussie šampón, masku a balzam, ktoré majú jedinečné zloženie založené na austrálskom macadamia orechovom oleji. Je to drahá zložka, aktívne používaná v kozmetike. Vďaka oleji sú vlasy skutočne zvlhčené, bez nadmernej váhy a „mastného efektu“. Aussie Miracle Moist Shampoo neobsahuje silikóny. Sú prítomné sulfáty, ale v minimálnej prípustnej koncentrácii a mierne pôsobia. Výrobca ich pridal, aby sa zabezpečilo penenie, pretože nie je možné umývať kučeravé vlasy čistým extraktom.

kosmetické pomůcly

Aussie šampóny patria do kategórie prostriedkov masového trhu s priemernou cenovou politikou. Jedinečnosť tejto značky pre vlasy je v exotických prísadách – makadamový orechový olej, šťava z aloe, výťažky z austrálskej divokej broskyne, chmeľ a kvetina „klokania noha“. Šampóny sú navrhnuté pre rôzne typy vlasov a sú schopné vyriešiť problémy suchosti vlasov, obnoviť štruktúru, pridať objem a predĺžiť farbu po farbení.

Nezaradené