Virtuálny sex

Byť doma zavretý v karanténe nie je bohvieaká zábava. Najmä, keď musíš byť doma sám a ani poriadne nemáš, čo na práci. Vo svojej podstate ti nič nie je, ale sedieť doma musíš. Alebo môže takáto situácia nastať aj v prípade, že si na pnke, chorý si, ale nie je to niečo veľmi hrozné a preto sa doma viac menej len nudíš. Vybehol by si niekde, no za tie dve povolené hodinky, čo máš vychádzky, sa ti to ani veľmi neoplatí. Nie je to žiadna zábava sedieť len doma a kukať do štyroch stien. To ti teda nikto na svete nezávidí.

nude-6185088_1920

Aspoň, že sa už v tejto dobe dá zohnať zábava aj cez internet. A to nie len zábava, ale aj erotické služby – erotické priváty https://www.privatportal.sk/. Na tejto stránke sa totiž nachádza jedna dáma, ktorá ako jediná z tejto stránky poskytuje aj show cez skype. Z pohodlia domova si môžeš pozrieť na krásne krivky tejto dámy. Nikam nemusíš chodiť a zároveň si dobre užiješ. Vyhoníš si pri pohľade na ladné krivky, ktoré sa ti budú predvádzať prostredníctvom danej platformy. A keď už budeš v poriadku, tak ju môžeš pokojne aj navštíviť osobne. Zatiaľ ti musí stačiť virtuálny kontakt. Ale aj to je lepšie ako nič. V tvojom prípade. Keby si sa príliš hanbil, tak si môžeš objednať aj len videá alebo fotky tejto dámy. To je tiež ponuka, ktorá sa rozhodne neodmieta. S týmito fotkami budeš mať výhodnú pozíciu, pretože ich budeš môcť použiť kedy len budeš chcieť. To isté s videami. Viac krát, toľko krát koľko sa ti bude páčiť.

nude-6185050_1920

Na to, aby si niekto zarábal svojím telom potrebuje aj odvahu. Túto odvahu treba podporiť. Nie je to niečo, čím disponuje každá žena a preto by sa to malo oceňovať oveľa vyššou hodnotou ako sa doceňuje momentálne. Každá takáto žena je vlastne hrdinka, pretože ponúka kúsok zo seba samej. Hoci táto konkrétna dáma neponúka priame sex, ale iba služby s ním spojené, no aj tak je to obdivuhodné.