Obliekajte sa v súlade so svojim typom postavy

Čo odporúčajú odborníci? Správne vyvážená výživa a šport, v prvom rade a správne vybrané oblečenie, to je tiež dôležité. To je to, čo teraz urobíme: určite si svoj typ postavy a pochopíte, ktoré oblečenie sú pre Vás vhodnejšie.
Existuje päť typov žien:

modelky

· Hruška
Džínsy a rozkrojené nohavice, rovnako ako rovný strih, tričká a blúzky s rôznymi výrezmi, bez rukávov, bundy a košele. Mimochodom, môžete experimentovať a vyskúšať si oblečenie s dlho zabudnutými ramennými popruhmi, ktoré vyvážia vašu postavu.

· Jablko
Tento typ postavy má priamu siluetu, zvyčajne bez výrazného pasu. Nadváha je často v páse. Zároveň sa dámy- jablká môžu pochváliť krásnymi štíhlymi nohami, na ktorých sa nadmerná hmotnosť neusadzuje. Uprednostňujte šaty asymetrického strihu, šaty s korzetom. Odmietnite priliehavé košele a blúzy, nohavice s nízkym pásom.

· presýpacie hodiny
Ženy s týmto typom postavy môžu byť spravodlivo hrdé na svoje harmonické krivky. Táto postava bola spievaná básnikmi staroveku. Skutočne, zaoblené boky, tenký pás, proporcionálne ramená a ruky – na takejto žene takmer akékoľvek oblečenie vyzerá perfektne. Ale pozor! Džínsy s nízkym pásom, šaty v empírovom štýle, voľné oblečenie „zabijú“ skôr než zdôraznia postavu.

· Obdĺžnik
Tento typ postavy sa často nazýva športová postava kvôli takmer rovnakému ramenu a bokom a slabému pásu. Mimochodom, ženy tohto typu môžu byť hrdí na svoje dlhé štíhle nohy. Odstráňte nadmerné oblečenie, sukne, legíny, rovné štýly šiat.

moda

· Trojuholník
Dámske trojuholníky by sa mali báť ramenných popruhov, masívnych svetrov, sviežich rukávov, rovných šiat. Uprednostňujte : svetre, blúzky, tričká s V-krkom, šaty.

Už dlho nie je žiadnym tajomstvom, že oblečenie musí byť zvolené so zameraním nielen na módu, obľúbený štýl ale tiež musí byť aj.

Nezaradené