Mäkučkejšie papuče si ešte nemal

Papuče si nevyhnutnou súčasťou každého domu. Keď ich nenosia ich obyvatelia, tak ich nosia návštevy, ktoré ich prídu pozrieť. Aj keď majú v danom príbytku podlahové kúrenie, tak málokto úplne vynecháva nosenie papúč. Veď napríklad v lete sa podlahovým kúrením nekúri, tak vtedy občas treba zahriať nôžky a ponožky nie vždy stačia. Papuče sa vždy zídu. Mali by byť povinnou súčasťou každej predsiene. Pre domácich, pre pocestných, pre hostí, pre návštevy, pre hocikoho, kto dorazí. Možno ich nemáte v láske, no kúpte ich aspoň pre tú návštevu. Nie každý má rád holé nohy.

slippers-2386474_1920

Papučky presne pre tvoje nôžky a nôžky tvojej milej rodinky.Ovčie papuče. To sú oni. Nikdy si nemal na nohách niečo tak perfektne dokonalé ako sú tieto papuče. To budeš mať pocit, že na nohách nemáš nič a zároveň ťa niečo veľmi príjemne zahrieva. Udrží ti to nohy v teplúčku. Neprechladneš. Bude sa ti pohodlne chodiť po tvojom dome a budeš ľutovať, že nemáš ešte jeden pár, aby si v ňom mohol chodiť aj po vonku. Tvoja návšteva tieto papuče nebude chcieť ani vyzuť, také budú pohodlné. Pohladenie si tvoje nohy zaslúžia. V plnom rozsahu. Veď ťa celý život nosia a nič za to nepýtajú. Iba občas trochu bolia, ale za to by si im mal venovať pozornosť a obuť ich dostatočne.

slippers-3836383_1920

Moja babka vždy vravela, že nohy majú byť v teple. Pretože práve cez spodok vie človek najľahšie prechladnúť. Verím, že niečo na tom bude a babka mala ako vždy pravdu. Preto sú také dobré papuče na doma základným stavebným prvkom toho, aby si nebol chorý. Alebo chorá. Zdravie si treba vážiť, pretože keď ho človek nemá, tak už je potom neskoro nad tým bedákať. Nezabudni ani na návštevy a aj im venuj zopár z týchto famóznych papúč. Sú kvalitné, takže sa ti nerozídu po pár použitiach ako obyčajné papuče od Číňana, ktoré ovšem nie sú ani z ďaleka už najlacnejšie. Aj títo už zdvihli svoje ceny. Dosť.